SVERIGES STÖRSTA TRAFIKSKOLA
– Ditt tempo, din livsstil – Vi anpassar din väg till körkortet!

Börja resan mot körkortet: Stadstrafik Del 1

Välkommen till Mårtenssons Trafikskola! Är det äntligen dags att fixa körkortet? Den första teorilektionen innehåller hur vi kör i stadstrafiken. Vår trafiklärare My Carlevåg berättar på denna kunskapsfilm om hur vi kan hjälpa oss själva till att bli bättre förare i stadstrafiken.

Mårtenssons Trafikskola är en av Sveriges största trafikskolor med fler än 100 arbetande lärare. Vi har kontor i Malmö, Helsingborg, Lund, Landskrona, Trelleborg, Vellinge, Höllviken, Limhamn, Eslöv, Ängelholm, Kristianstad, Växjö & Ystad och har varit verksamma sen 1936 och självklart är vi medlemmar i STR.

Nya avsnitt släpps varje måndag!

0 kommentarer

Skicka en kommentar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *