SVERIGES STÖRSTA TRAFIKSKOLA
– Ditt tempo, din livsstil – Vi anpassar din väg till körkortet!

BLACK WEEK fram till sista November!

Nu har vi kört igång årets största kampanjveckor på Mårtenssons Trafikskola & My Driving Academy. Vi släpper begränsat antal paket till super bra pris, först till kvarn gäller. I samband med detta byter vi även bokningssystem vilket gör att du som kunde måste välja knapp nedan beroende på vilken trafikskola du vill utnyttja erbjudandet på.

  Rabatterade Totalpaket – Upp till 40% rabatt!

  Begränsat antal paket – först till kvarn! 

  BLACK WEEK – Totalpaket 10 

  • 10 Lektioner á 80 min
  • Riskutbildning 1
  • Riskutbildning 2
  • Teori ( Digitalt Läromedel )

  Paketet är endast tillgängligt online, köp ditt paket via länkarna här intill.

  Rabatterade Totalpaket – BLACK WEEK – Upp till 40% rabatt!

  Begränsat antal paket – först till kvarn! 

  Gå Introduktionsutbildning till kampanjpris!

  Introduktionsutbildning eller Handledarkurs – kärt barn har många namn, är den obligatoriska kursen för såväl elev som handledare för att få lov att övningsköra hemma. Kursen är giltig i 5 år. Skall du vara Handledare för ytterligare en person under perioden måste du ej gå kursen igen. Tänk på att anmäla vem du skall vara handledare för till transportstyrelsen!

  Introduktionsutbildning

  För att kunna övningsköra hemma!

  Kampanjpris – 99kr!

  Begränsat antal paket – först till kvarn!

  Boka din kurs via länkarna intill. Använd rabattkod BFINTRO23 för alla skolor utom Malmö, Trelleborg, Vellinge, Höllviken.