SVERIGES STÖRSTA TRAFIKSKOLA
– Ditt tempo, din livsstil – Vi anpassar din väg till körkortet!

Kom igång med skolan & körkortet!

Sommaren lider mot sitt slut och skolorna startar igen för många. Kickstarta din höst med att ta del av vår Skolstartskampanj och börja dina resa mot körkortet. Paketet innehåller de viktiga riskutbildningarna som du måste genomgå för att få köra upp, kombinerat med fem lektioner & all teori du behöver. Kanonpris just nu – begränsat antal, passa på!

Back 2 School 

  • 5 Lektioner á 80 min
  • Riskutbildning 1
  • Riskutbildning 2
  • Teori ( Digitalt Läromedel )

Kampanjpris: 8599kr

Paketet är endast tillgängligt online, köp ditt paket via länkarna nedan.

Zon 1

Mårtenssons Trafikskola & My Driving Academy har verksamhet från Ystad i söder till Umeå i norr och har därför delat in landet i olika zoner. Zonerna skiljer sig åt utbuds & prismässigt beroende på förutsättningarna på varje plats. 

Zon 1 Personbil innefattar:

MALMÖ & ESLÖV

Välj ditt paket för Zon 1 – Automat eller manuell här intill.

Zon 2

Mårtenssons Trafikskola & My Driving Academy har verksamhet från Ystad i söder till Umeå i norr och har därför delat in landet i olika zoner. Zonerna skiljer sig åt utbuds & prismässigt beroende på förutsättningarna på varje plats. 

Zon 2 Personbil innefattar:

HÖLLVIKEN, VELLINGE, TRELLEBORG, YSTAD, LUND, KRISTIANSTAD, LANDSKRONA, HELSINGBORG, ÄNGELHOLM, VÄXJÖ & KALMAR

Välj ditt paket för Zon 2 – Automat eller manuell här intill.